روشهای پرداختی در فروشکاه اینترنتی زیبا فی :

فروشگاه اینترنتی زیبا فی جهت پرداخت بها  وهزینه ها روشهای ذیل را برای مشتریان در نظز گرفته است :

۱ ـ پرداخت از طریق درگاه اینترنتی:

همگی کاربران که دارای کارت های بانکی عضو شبکه شتاب هستند می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی نسبت به پرداخت سفارش خود اقدام نمایند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت بالاتر و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما توسط درگاه بانک درخواست می‌گردد که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع خواهید شد. در صورت پرداخت ناموفق هزینه کسر شده حداکثر طی ٧٢ ساعت به حساب شما مسترد می‌گردد. برای پرداخت اینترنتی مراحل زیر را انجام دهید:

١- نوع پرداخت را انتخاب و کلید تایید را انتخاب کنید تا به صفحه درگاه بانک هدایت شوید.
٢- شماره ١۶ رقمی کارت خود را که بر روی کارت بانکی شما درج شده است را وارد کنید.
٣- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. برای فعال کردن رمز دوم، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه کنید.
۴- کد CVV2 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.
۵- تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ١٢ به جای ماه و از ٩٩ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

 

 

 

۲ ـ  پرداخت کارت به کارت

 

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت هیت کالا به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و پیشنهاد می‌کنیم که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

شماره حساب :

شماره کارت :

نام صاحب حساب :

نرد بانک :

 

۳ ـ پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل  ( شهر تهران )

سرویس دیگری که برای پرداخت هزینه سفارش‌هایی در شهر تهران در  نظر گرفته شده، سرویس پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل و با استفاده از دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) می باشد تمامی ماموران تحویل داری دستگاه کارت خوان میباشند که شما میتوایند هزینه سفارش خودتان را پرداخت نمایید.