فروشگاه اینترنتی زیبافی تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران دارد. فروشگاه اینترنتی زیبا فی متعهد می شود که حریم خصوصی شما را حفظ کند و به آن احترام بگذارد.

زیبا فی ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشدزیبا فی می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های زیبا فی قانونی می باشد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن  اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است.

یادآوری میشود آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، زیبا فی می تواند اطلاعات تکمیلی و بیشتری را درخواست کند.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و زیبا فی برای ارسال سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد. همچنین فروشگاه اینترنتی زیبا فی برای ارسال سفارش اطلاعات مربوط به شخص گیرنده را تنها در اختیار فروشگاه مربوطه قرار خواهد داد.

لازم به ذکر است حفظ و نگهداری رمز عبور کاربران بر عهده کاربران می باشد فلذا کابران در حفظ و نگهداری رمز خود کوشا باشند. مسئولیت هر گونه خسارت احتمالی از موارد فوق الذکر با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه زیبا فی را از خود سلب میکند.

زیبا فی برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه ی توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خرید و فروش امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.