فروشگاه اینترنتی زیبا فی  به عنوان جامع ترین و بزرگترین مرجع تخصص نقد و بررسی و فروش انلاین در گروه سلامت  و زیبایی با تنوع بی نظیر در ایران تاسیس گردید .

این فروشگاه اینترنتی با  ارائه طیف گسترده ای از  محصولات معتبرترین برندها در زمینه سلامت و زیبایی با وارد کنندگان ، تولید کنندگان ، توزیع کنندگان اصلی این کالاها در ایران همکاری می نماید

هدف ما  ارائه محصولات اصل و با کیفیت و محتوای فنی مورد نیاز کاربران و پایین ترین قیمت و بهترین خدمات می باشد . تا شما کاربران محترم بتوانید محصول مورد نیاز خودتان را به درستی و با آگاهی کامل  در کوتاهترین زمان  انتخاب نماید و  خرید مطمئن و آسوده داشته باشید .

این فروشگاه برای  قدردانی  از شما مشتریان  ارجمند و وفادار برگزاری جشنواره‌های فروش، ارائه تخفیفات خاص در طرحهای مختلف در نظر گرفته است  تا شما کابردان بتوانید از این طرحهای و جشنواره ها  استفاده نماید .

همچنین این فروشگاه در راستای سیاست‌های خود ، توجه ویژه‌ای به بحث ارتقاء سلامت هموطنان گرامی را دارد که برای این منظور اقدام به ساخت و تولید کلیپ‌های آموزشی ویدئویی و انتشار مطالب مفید و کاربردی در زمینه سلامت و زیبایی در سایت  خود مینماید.

ضمنا این فروشگاه دارای تیمهای تخصصی در حوزه  سلامت ـ زیبایی ـ فروش ـ مارکتینگ  و تامین کالا می باشد  که آماده خدمات و  پاسخگویی به شما مشریان  عزیز می باشد .

امید است در راهی که پیش گرفته ایم با استفاده از نظرات و پیشنهادات سازنده تان موفق به ارایه بهترین خدمات به شما کاربران  عزیز  باشیم.